Jak efektywnie wykonywać swoją pracę dowiedz się już dziś!

GPW - Notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
mWIG40 - Indeks średnich spółek
Indeks mWIG40 - Wykres

Praca trenera

Praca trenera –

Praca na kilka miesięcy

W Polsce praca jest bardzo poszukiwana. Dotyczy to szczególnie dzisiejszych czasów, które są bardzo niepewne. Kryzys cały czas wisi nad nami i być może będziemy mieć drugą falę tegoż kryzysu. Jednak mimo tego są osoby, które nie szukają pracy na stałe, lecz na jakiś czas. Kto to może być, kto szuka pracy na chwilkę.


Na pewno mogą to być studenci i…

Na pewno mogą to być studenci i uczniowie. Dla nich agencja pracy tymczasowej jest dużym zbawieniem i udogodnieniem. Każdy pośrednik pracy tymczasowej wie o tym, że dorosłe osoby nie szukają u nich pracy, ponieważ tacy ludzie muszą pracować cały czas. A studenci mają trzy miesiące wolnego w ciągu roku. Jest to lipiec, sierpień i wrzesień. Część studentów wyjeżdża sobie na beztroskie wakacje, inni oglądają telewizję, a jeszcze inni chcą popracować. I do tego jest im potrzebne pośrednictwo pracy tymczasowej. Taka firma zatrudnia daną osobę, która pracuje na zlecenie ich klienta.

To mogą być prace sezonowe…

To mogą być prace sezonowe w rolnictwie lub ogrodnictwie. To może byc praca sezonowa w fabryce, która nagle musiała zwiększyć zatrudnienie. Agencja pracy tymczasowej dostaje pieniądze od swojego klienta i przekazuje je swojemu pracownikowi, jednak nie jest to cała suma. Część z tych pieniędzy zabiera dla siebie.

agencja pracy tymczasowej

Foto: zbiory.praca123.eu

Więcej o praca sezonowa w holandii dowiesz się ze strony ukd.pl

Imieniny obchodzą , wydarzenia ze Świata

Prezent

Dziś Sobota 25 maja 2013, imieniny: Grzegorza, Magdy, Urbana. Nie zapomnij o życzeniach!


Kalendarz

Dzisiaj jest rocznica:

  • 1947 - Powstanie CIA

Pajacyk

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>